Конференц-сервіс

Конференц - зал PANORAMA Lviv Hotel підходить для різноманітних подій будь-якого рівня і складності проведення. Ми відкриті для діалогу і співпраці! 

Обладнання залу (додатково не оплачується):

  • Мультимедійний проектор;
  • Екран;
  • Wi-Fi;
  • Фліп-чарти;
  • Професійне стереозвукове обладнання;
  • Додаткова оргтехніка (сканер, ксерокс, принтер).

 

Окрім цього, гардероб, організація бізнес-ланчів, кава-перерв, бенкетів та фуршетів

Вартість послуг

Вартість оренди конференц-залу у нашому готелі на 50 осіб із всім необхідним обладнанням становить 700 гривень за годину. Вартість оренди кімнати для переговорів, що розрахована на 6 осіб, становить 250 гривень за годину. Також Ви можете ознайомитися із вартістю харчування учасників та розглянути можливість отримання знижки чи проведення конференції безкоштовно.

Спеціальні умови замовлення конференц-залу
У випадку оренди конференц-залу на 8 годин і більше, Вам надається знижка у розмірі 20% і мультимедійне обладнання безкоштовно.

Конференція безкоштовно
При бронюванні проживання на суму від 40 000 грн., конференц-зал зі всім необхідним обладнанням надається безкоштовно на 4 робочі години. Будемо раді співпраці з Вами!

Схема конференц залу

Театр – до 50 осіб


Клас – до 26 осіб


Робота в групах – 4 столи по 6 осіб кожен


Круглий стіл – 20-26 осіб


Т-подібна розсадка (круглий стіл + президія) – 20-26 осіб

Кава-брейк

Харчування: Під час проведення конференцій ми раді запропонувати Вам такі варіанти харчування учасників: кава – брейк від 90 грн/особа; бізнес – ланч від 220 грн/особа; фуршет від 350 грн/особа; бенкет (гала-вечеря) від 500 грн/особа. Також Ви можете переглянути наше меню. Для отримання детальнішої інформації та здійснення замовлення звертайтеся, будь ласка, за номером +38 032 225 90 09.