Ексклюзивна панорама

Хочете побачити центр Львова як на долоні? Найкраща панорама Львова з виглядом на Оперний театр відкрівається саме з цього ресторану.

Стильний і вишуканий ресторан "Панорама", розміщений в самому серці Львова на 7-му поверсі «PANORAMA Lviv Hotel», запрошує всіх відвідувачів насолодитися неперевершеним виглядом міста.  У новаторському інтер`єрі ресторану переважає пастельна гама тонів в поєднанні з темним деревом, а великі вікна на терасі дозволяють навіть в холодну пору року насолоджуватися неповторними пейзажами центру міста.
Сьогодні наш ресторан це не тільки розкішний дизайн, але і новий напрямок - "Josper bar & restaurant". Меню ресторану - це поєднання середземноморської та європейської кухні та страв, приготованих в іспанській печі "Josper". Основа меню - легкі салати, освіжаючі супи, страви, приготовані на деревному вугіллі в іспанській печі "Josper", а також вишукані страви з риби і м`яса, легкі десерти від шеф-кухаря.

Вишукана атмосфера,професійні офіціанти, меню для справжніх гурманів і прекрасний вид з вікна зроблять Ваше перебування в ресторані "Панорама" незабутнім!

Тож запрошуємо Вас відвідати ресторан «Панорама» у Львові у будь-який час з 10.00 до 01.00 год.