Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Забронювати

Перлина міста

Затишок та комфорт – є невід’ємними ознаками «PANORAMA Lviv Hotel». За 100-річну історію готель змінював і назви та зовнішній вигляд, але незмінним залишався сервіс та любов до кожного нашого гостя. «PANORAMA Lviv Hotel» – готель, в основу успіху якого лягли: бездоганний європейський сервіс, чудове розміщення, поруч з львівським театром опери та балету, щоденна злагоджена праця всієї команди готелю та особлива увага до наших гостей. Працюємо щодня, у разі вимнення світла в місті, працюємо на генераторі.

Ми пропонуємо:

  • 51 номер у стилі контемпорарі: 12 одномісних номерів; 21 двомісний номер; 8 номерів «Твін» (два окремих ліжка); 5 півлюксів; 5 люксів «Опера».
  • Ресторан «Панорама» з терасою та видом на центр міста (на 80 гостей)
  • Конференц-зал у самому центрі Львова з усім необхідним для конференц-сервісу (до 40 учасників)
  • Кімната переговорів (до 10 учасників)
  • Обладнаний тренажерний зал.

Наші номери

дивитись всі

Ресторан “Panorama”

Хочете побачити центр Львова як на долоні? Найкраща панорама Львова з виглядом на Оперний театр відкривається саме з цього ресторану. Стильний і вишуканий ресторан "Панорама", розміщений в самому серці Львова на 7-му поверсі «PANORAMA Lviv Hotel», запрошує всіх відвідувачів насолодитися неперевершеним виглядом міста.

Детальніше

Конференц-зал

Конференц зал PANORAMA Lviv Hotel підходить для різних подій будь-якого рівня і складності проведення. Ми відкриті для діалогу і співпраці!

Детальніше

Тренажерний зал

Для того, щоб перебування гостей в нашому готелі проходило з користю для здоров’я, ми підготували обладнаний тренажерний зал.

Детальніше

Panorama Lviv - це не лише готель, але й місце з бездоганним сервісом

Комфортний трансфер до готелю

Турбота про ваших улюбленців

Тренажерний зал