Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Забронювати

Частина історії міста

«Panorama Lviv Hotel» – це класичний готель з 100-літньою історією, який є частиною архітектурного ансамблю міста та входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Офіційним початком будівництва вважають 1875 р., проте вже з 1909 по 1914 рр. будівля зазнала реконструкції, яку проводила фірма “Уляма” в дусі модернового класицизму.
З того часу і до середини ХХ ст. готель мав назву “New York”. Цікавим фактом з історії готелю є те, що вже у середині 20-х років минулого століття тут вперше у Львові кожен номер був обладнаний телефонним зв’язком, що набагато випереджало свій час.

 

Місце розташування готелю в кількох метрах від перлини Львова – Оперного театру та якісний, європейський сервіс завжди притягували еліту. У різні роки тут зупинялися: оперна співачка зі світовим іменем Соломія Крушельницька, польська оперна співачка Ада Сарі, легендарний німецький композитор Ріхард Штраус та інші. Після Другої світової війни готель перейменовано на «Дніпро», і під цією назвою він функціонував до середини 90-х років.
У 2006 р., після масштабної реконструкції, готель відкрився під новою назвою «Опера», а з початку 2014 р. змінив назву на «PANORAMA Lviv Hotel». Адже великі панорамні вітражні вікна, з яких відкривається пречудова панорама на центр Львова з його центральним проспектом, Оперою, соборами та вежами, – є особливістю нашого готелю!

Забронювати номер зараз