Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.

Забронювати

Львів – місто шаленого ритму і мозаїки з людей, архітектури та пам’яток культури. Часто не лише в туристів, а й у жителів міста голова йде обертом від такого маїття. PANORAMA Lviv Hotel знає як важливо перевести подих і вдало відпочити.

Однією з найважливіших складових відпочинку є здоровий сон. Саме тому кожен номер нашого готелю обладнаний ортопедичними матрацами Magniflex з італійського містечка Прато та іспанськими подушками Kamasana. Ми обрали саме їх, адже нас об’єднує філософія комфорту та інновацій.

На ліжках ми використовуємо помірно м’які матраци Natur Comfort та Comfort Dual 10. До їх складу входить 2 шари наповнювачів MEMOFORM та ELIOSOFT. MEMOFORM це щільний і м’який матеріал з ефектом пам’яті, ELIOSOFT – м’який та еластичний. Вони мають анатомічні властивості, тож рівномірно розподіляють вагу Вашого тіла під час сну. Такі матеріали мінімізують тиск на кровоносні судини та нервові закінчення – з ними не буде відчуття «затікання» рук та ніг, а безперешкодний потік крові ослаблює больові відчуття при травмах спини, суглобів, остеохондрозі. Всі матеріали використані у виробах – гіпоалергенні, до характеристики яких входить високий рівень вентиляції. Це означає, що матрац не буде накопичувати в собі вологу, яку виділяє людина вночі, а отже – не сприятиме утворенню плісняви чи грибка.

В обох моделях матраців для чохлів використано терморегулюючі тканини. Вони забезпечують ідеальний мікроклімат під час сну. Звуки під час зміни пози, ефект хвилі чи армування периметру матрацу точно не стануть на заваді бажаного відпочинку. Адже в безпружинних матрацах їх просто немає.

Тепер, коли про здорове положення спини ми попіклувались, час згадати про шийний відділ хребта. Ми підібрали моделі подушок з пасивною ергономікою. Вона мінімізує тиск, забезпечує вільну циркуляцію крові і лімфи, що не порушує іннервації. Подушкам характерна висока повітропроникність і швидке виведення вологи і тепла.

Подушка Anatomic універсальної класичної форми. Завдяки використанню матеріалу Memo Anatomic No Presion шийні хребці приймають природне, розслаблене і без порушень правильне положення. В той час як Espanola 70 призначена для сну на двомісному ліжку. Розмір подушки дозволяє кожній людині прийняти свою звичну позу для сну. Також ми пропонуємо її як додаткову подушку для вагітних – тому що майбутні матусі заслуговують на міцний здоровий сон.

Красивий інтер’єр, безумовно, приємна складова PANORAMA Lviv Hotel. Але ми переконані, що увага до деталей важливіша. Ви можете побувати у багатьох красивих готелях, бачити там дизайнерські меблі чи автентичні панно, але найяскравіше Ви запам’ятаєте саме відчуття легкості і свіжості після омріяного відпочинку. І ми знаємо його секрет, інакше б не бачили вранці Ваші сяючі усмішки!